En İyiler

Toklu Besi

0.00 TL Kdv Dahil

Elmas Süt

0.00 TL Kdv Dahil

Elmas Besi

0.00 TL Kdv Dahil

Broiler Piliç Yemi

0.00 TL Kdv Dahil

İnci Süt

0.00 TL Kdv Dahil

Yeni Ürünler

Ziyaretçi İstatistikleri

Online Ziyaretçi : 1

Günlük Ziyaretçi : 12

Toplam Ziyaretçi : 281114

Site Kullanım Şartları

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’ne ait www.tavasyemmarket.com sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz.

1 - İş bu site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’ne ait olup, siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş bulunuyorsunuz. TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş., sözleşme şartları da dahil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her türlü koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara hacet olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer.

2- İşbu siteye girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her türlü ihtilaf Türk Kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde Adana Mahkemeleri münhasıran yetkilidir.

3-TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş..www.tavasyemmarket.com web sitesinde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli şekilde kontrol etmektedir. Ancak tüm itinalı çalışmaya rağmen, web sayfalarındaki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’nin  www.tavasyemmarket.com web sitesinde bulacağınız materyal ve bilgiler siteye verildiği anda sunulmuştur, ilgili hizmetin güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir. Web sitesindeki bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belirli bir amaca uygunluğu ve TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’nin web sayfasında yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

4 -TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.işbu site ve site uzantısında mevcut her türlü hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

 TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

5 – Bu site üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür. TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekle, herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu sayfaların bir kısmı TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.dışındaki kuruluşlar tarafından ve o kuruluşların sorumluluğunda düzenlenmekte olup, ilgili sayfaların kullanımı TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’den bağımsız şekilde ilgili kuruluşun koşul ve şartları tahtında gerçekleşir. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır. TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.bu tür link verilen sayfalara erişimi, kendi yazılı muafakatına bağlayabileceği gibi, TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’nin uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir.

6 - TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.; bu siteye girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

Alışveriş Sepetim


 

Alış Veriş Sepeti

Üye Girişi

Üye Adı :

Şifre :


Üye Ol Şifremi Unuttum

Popüler Ürünler

İnci Süt

0.00 TL Kdv Dahil

İnci Süt

0.00 TL Kdv Dahil

Hızlı Arama

 Hızlı Ürün Arama