En İyiler

Elmas Besi

0.00 TL Kdv Dahil

Toklu Besi

0.00 TL Kdv Dahil

Elmas Süt

0.00 TL Kdv Dahil

Broiler Piliç Yemi

0.00 TL Kdv Dahil

İnci Süt

0.00 TL Kdv Dahil

Yeni Ürünler

Ziyaretçi İstatistikleri

Online Ziyaretçi : 2

Günlük Ziyaretçi : 13

Toplam Ziyaretçi : 281115

Garanti, İade ve Satış Şartları

GARANTİ, İADE, SİPARİŞ İPTALİ ve ALIŞVERİŞ ŞARTLARI :

Garanti Şartları:

www.tavasyemmarket.com sitemizde satışa sunulan TAVAŞ ve HASAT Markalı yemlerimizin  tamamı firmamızın garantisi altındadır.

İade Şartları:

Ürünlerimizde iade garantisi vardır. İade prosedürümüz:Almış olduğunuz ürün Nakliye firması  tarafından size ulaştırıldığı anda  herhangi bir problem yoksa imza atıp kabul ediniz. Bu işlem yapılmadan kabul edilen ürünlerin geri iadesi söz konusu değildir. Ancak Nakliye esnasında ıslanmış (rutubetlenmiş) veya Ambalajı yırtılmış olan ürünlerin iadesi sözkonusudur. Ürün Teslim alındığında yapılan kontrollerde Böyle bir ürün ile karşılaşıldığı takdirde Şirket Merkezinitelefonla aramak suretiyle konu hakkında görüşülmelidir. Telefon: (0 322 3340117)

Sipariş İptali Şartları:

 • Sipariş İptali için yapılacak geri ödeme, eğer kredi kartı ise firmamızın çalıştığı banka prosedürlerine bağlı olarak en geç 40 gün  içerisinde, havale ödemelerinde ise en geç 10 gün içerisinde yapılacaktır.
 • Ödemesi yapılmış Henüz siparişi onaylanmamış ve teslimatı yapılmamış ürünün iptali söz konusu olduğunda; var olan telefon (0 322 3340117) numarasıyla aynı günün içinde sipariş saatinden itibaren 180 dakika (yani 3 saat) içinde tarafımıza ulaşılarak, iptal talebinde bulunulur. Aksi takdirde sipariş onaylanmış olarak kabul edilecektir.

Alışverişle İlgili Genel Şartlar:

Satıcı : TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Alıcı   : www.tavasyemmarket.com adresinde siparişi veren kişidir.

 • www.tavasyemmarket.comdan Kredi Kartı ve Banka Havalesi ile alışveriş yapılabilir. Ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi belirtilmeyen ödeme yöntemleri şirketimiz tarafından kullanılmamaktadır.
 • Satıcı Alıcı tarafından bedeli ödenen sipariş te herhangi bir hata veya eksiklik olması durumunda Alıcıyı bilgilendirerek siparişin neden karşılanmadığı konusunda bilgi verir. Eksik veyaHatanın  Alıcı tarafından giderilmesinden sonra sipariş kesinleşmiş sayılır. Eksik veya hata düzeltilmez ise Satıcı alıcının parasını 10 gün içerinde iade eder.
 • Siparişler en az 16-20-25 ton ve katları şeklinde verilmediği durumlarda sipariş verilmemiş sayılacaktır.
 • Havale Yapılması durumunda banka bilgileri aşağıdadır
 • İŞBANKASI ADANA/YÜREĞİR ŞUBESİ (ŞB KODU:6001) IBAN:TR530006400000160010390420
 • Ürünlerimiz sipariş üzerine üretildiği için müşteri tarafından teslim alınmayan ürünün iadesi söz konusu değildir.
 • Ürünlerimizde KDV oranı %8 dir.
 • Ürünün nakliye bedelleri Alıcı tarafından ödenecektir. Nakliye bedelleri ürünün ağırlığı ve varış noktasına göre değişecektir. Bu nedenle Güncel nakliye bedellerini 0322-334 01 17 nolu telefondan öğrenebilirsiniz.
 • Kullandığınız sisteminizdeki Browser'ınızJavaScript ve cookie kabul etmeli; secureconnection açık olmalı; tercihen Internet Explorer ve Netscape 4.0 ve üstü kullanılmalıdır.
 • Web sitemiz 24 saat esasına göre çalışmaktadır. Ancak sevkıyat programının düzenlenmesi için saat 17.50 den sonra yapılan siparişler bir gün sonra verilmiş sayılacak ve sevkıyat programında işleme alınacaktır.
 • Siparişin Kabul edildiği tarihten itibaren en geç 4 gün içerisinde ürün teslim edilir. Hava muhalefeti veya elde olmayan (trafik kazası deprem vs. Gibi ) nedenlerle meydana gelen gecikmeler. Müşteriye bilgi verilerek uzatılabilir.
 • İş bu sözleşmeden doğabilecek ihtilaflarda Adana mahkemeleri ve İcra daireleri yetkilidir.


www.tavasyemmarket.com sitemizden alışveriş yapan tüm müşterilerimiz yukarıda yazılı olan Garanti, İade ve Sipariş İptali Şartlarını kabul etmiş sayılır

 

Alışveriş Sepetim


 

Alış Veriş Sepeti

Üye Girişi

Üye Adı :

Şifre :


Üye Ol Şifremi Unuttum

Popüler Ürünler

İnci Süt

0.00 TL Kdv Dahil

İnci Süt

0.00 TL Kdv Dahil

Hızlı Arama

 Hızlı Ürün Arama