En İyiler

Broiler Piliç Yemi

0.00 TL Kdv Dahil

Elmas Süt

0.00 TL Kdv Dahil

Toklu Besi

0.00 TL Kdv Dahil

İnci Süt

0.00 TL Kdv Dahil

Elmas Besi

0.00 TL Kdv Dahil

Yeni Ürünler

Ziyaretçi İstatistikleri

Online Ziyaretçi : 1

Günlük Ziyaretçi : 16

Toplam Ziyaretçi : 281118

Gizlilik ve Güvenlik

GİZLİLİK BİLDİRİMİ:

Burada belirtilen gizlilik ilkeleri TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. tarafından, www.tavasyemmarket.com Sitesi’nin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.

TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.Ş., ziyaretçileri tarafından www.tavasyemmarket.com sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri ( isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaralarınız, v.b. ) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz. Kredi kart bilgileri hiç bir şekilde kayıt altına alınmamaktadır. 3. Şahıslarla paylaşılmaz TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş., bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır.

  • Satın aldığınız ürünlerinizi ve/veya ödüllerinizi teslim etmek.
  • Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek,
  • Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,

Kişisel bilgilere sadece yetkili TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.. personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz. Ancak TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.., site içerisinde ziyaretçiler tarafından iletişim formlarına, ürün yorumları bölümüne ve geri bildirim bölümüne yazılan yazıları yayınlama hakkını saklı tutar. Ziyaretçi, burada yazılan bilgilerin paylaşılabilirliğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’nin Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

İş bu
www.tavasyemmarket.com sitesinde yer alan tüm ürün ve hizmetlerin bilgi ve görsel malzemeleri açısından TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’nin Markaların Korunması hakkında kanun hükmünde Kararname, Patent Hukuku ve Haksız Rekabetin Önlenmesine dair mevzuat hükümleri uyarınca sair tüm hakları saklıdır. Ziyaretçi, işbu web sitesi kapsamında sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin TAVAŞ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’ne ait olduğunu, bu bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

 

 

 

 

 

 

Alışveriş Sepetim


 

Alış Veriş Sepeti

Üye Girişi

Üye Adı :

Şifre :


Üye Ol Şifremi Unuttum

Popüler Ürünler

İnci Süt

0.00 TL Kdv Dahil

İnci Süt

0.00 TL Kdv Dahil

Hızlı Arama

 Hızlı Ürün Arama