En İyiler

Toklu Besi

0.00 TL Kdv Dahil

Elmas Besi

0.00 TL Kdv Dahil

Broiler Piliç Yemi

0.00 TL Kdv Dahil

İnci Süt

0.00 TL Kdv Dahil

Elmas Süt

0.00 TL Kdv Dahil

Yeni Ürünler

Ziyaretçi İstatistikleri

Online Ziyaretçi : 2

Günlük Ziyaretçi : 10

Toplam Ziyaretçi : 275972

Hakkımızda

 

Tavaş Yem San. ve Tic. A.Ş , 1979 yılında entegre bir kuruluş olarak faaliyetlerine Adana ' da başlamıştır.

1995 yılında inşa edilen modern tesislerine taşınmış olan Tavaş Yem aynı yıl içinde Kocaeli Derince Bölgesinde ikinci fabrikasını da işletmeye almıştır.

Tavaş Yem halen Adana'da kurulu  fabrikasında bugüne kadar sektöründe edinmiş olduğu uluslararası tecrübesiyle  her çeşit kanatlı ve büyük baş yem üretimi yaparak müşterilerine hizmet vermektedir.

MİSYONU

Müşterilerimizin sağlıklı hayvan üretimi ve beslemesi alanında, karlı ve çağdaş birer üretici olmalarını sağlayacak kalite de mamülleri üretmek ve hizmetlerine sunmaktadır.

 

TAVAŞ' I N KALİTE POLİTİKASI

Pazara sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

Kaliteyi her ürün ve hizmete taşımak , müşterilerimizin güvenini kazanmak , işlerimizi ilk seferinde ve bir defada doğru yapmak Tavaş çalışanının ana görevidir.

Firmamız 30 ton / saat kapasiteli Adana  Fabrikasında yem üretimine ilaveten yem üretiminde ki hammadde kalitesini güvence altına almak amacıyla 1.200 ton /  gün kurutma ve eleme yapabilen , 9.000 tonluk çelik siloları ve tam yağlı soya üretim tesisleriyle üreticilerimizin hizmetindedir.

Uluslararası gelişmeleri takip eden ve geniş saha tecrübesine sahip uzmanlarca hazırlanan yem rasyonları , modern otomasyona sahip fabrikamızda mamül hale dönüştürülmektedir.

Kalite kontrol bölümü , modern ölçü ve kontrol cihazlarıyla hammadde girişinden üretim sevkine kadar her nokta da kontrollerini gerçekleştirmekte ve saha sonuçlarını yakından takip etmektedir.

1994 yılında  Havutlu beldesi Karataş caddesi 801 nolu adresindeki modern tesislere  taşınmıştır. Burası 23676 m2 açık alan 5.223 m2 kapalı alandan oluşmaktadır.

1996 yılı Türkiyenin en büyük 500 sanayi kuruluşunu izleyen 250 kuruluş içerisinde 142. Sırada yer almıştır.

1996 yılında faaliyete başlayan Modern laboratuarlarında kuru madde, ham protein, ham kül, ham yağ, ham selülöz, invert şeker, nişasta, HCL'de çözünmeyen kül, kalsiyum,toplam fosfor, metabolik enerji, üreaz aktivitesi,toplam Klorürler,yağlarda peoksit ve serbest yağ asitleri, kazan suyu analizleri, mikser karışım kontrolü analizleri yapılmaktadır.

1996 yılında çalışmalarına başlanan ISO 9002 belgesi 1997 yılında alınmıştır. 1997 Yılında Sektöründe ISO 9002 Kalite güvence belgesini alan ilk kuruluş Tavaş'tır.

2013 yılında EREL Ailesi tarafından satın alınmış bulunup ; Tavaş Yem - Gıda San. ve Tic. A.Ş. bir ERL Grup şirketi haline gelmiştir. 

Öncelikle Kanatlı hayvan yemleri üretimiyle başlayan firmamız zamanla sektördeki gelişmelere paralel olarak ve talep edilmesi durumunda, her türlü  hayvan yemi üretimini gerçekleştirecek yatırımları yapmış ve teknolojik gelişmeyi sağlamıştır.

Tavaş'ta üretim tamamen bilimsel çalışma, verimlilik ve performansa dayalıdır. Çünkü sağlıklı yem; sağlıklı et, süt,yumurta demektir ve Tavaş'ı farklı kılan en önemli özellik budur.En iyi fiyata en yüksek kaliteyi sağlayacak labaratuar koşullarında yem üretimi , dağıtım sistemi ve müşterilerle kurduğumuz iyi diyalog Tavaş'ın başarısındaki en önemli faktörlerdir.

Ayrıca Tavaş'ın Veteriner hekim ve konusunda uzman saha elemanları aracılığıyla müşterilerini aydınlatmak Tavaş'ın başarısındaki bir diğer etkendir.Tavaş Müşterilerine karşı olan tüm sorumluluklarını yerine getirerek her gün artan sayıda müşterisinin güvenini kazanmaya devam etmektedir.

Mevcut tesislerde hammadde kalitesini güvence altına almak amacıyla kurulmuş olan 23.976 ton/yıl kurutma ve eleme yapabilen mısır kurutma tesisi, 9.000 ton depolama hacimli çelik siloları ve 6.000 ton/yıl tam yağlı soya üretim tesisleri ile 30 ton/saat üretim kapasite ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Alışveriş Sepetim


 

Alış Veriş Sepeti

Üye Girişi

Üye Adı :

Şifre :


Üye Ol Şifremi Unuttum

Popüler Ürünler

İnci Süt

0.00 TL Kdv Dahil

İnci Süt

0.00 TL Kdv Dahil

Hızlı Arama

 Hızlı Ürün Arama